Dropshipping 2.0 - manuál

Manuál > Technické napojení na e-shopové platformy (jen Dropshipping.cz)

Dropareal.cz

Dropareal (Webareal) svým zákazníkům umožňuje propojení s Dropshipping.cz, více se dozvíte na https://www.dropareal.cz/.

Tel.:+420 776 766 412

Email: podpora@bohemiasoft.com

Váš e-shop na Droparealu jednoduše propojíte s Dropshipping.cz, stačí si u nás v Dropshipping.cz založit tzv. virtuální obchod - sekce "Moje obchody" a po té vygenerovat unikátní klíč v sekci "Informace" - "API". Tento token pak vložíte do Droparealu. Nahraje se vám zboží do e-shopu a objenávky budou automaticky přeposílány do Dropshipping.cz. Je to jednoduché.

Dropareal respektuje individualizované XML feedy z Dropshipping.cz a zároveň umožňuje upravovat ceny způsobů platby. Také nově umožňuje kombinovat sortiment našich vybraných dodavatelů.

Výsledek obrázku pro dropareal logo

1) Dropareal již respektuje tzv. personalizaci XML feedu, tzn. že si zde v Dropshipping.cz můžete z XML feedu odfiltrovat položky, které chcete a v Dropareal se vám to projeví. Více zde: https://blog.webareal.cz/dropareal-aktualizacni-script-a-dalsi-novinky/

2) Nově je také možné měnit cenu u způsobů platby, takže například můžete zdražit dobírku tak, aby vám to pokrylo náklady na nepřevzaté objednávky.

3) Dále je možné některé způsoby platby nebo dopravy úplně skrýt.

4) Nově umožňuje kombinaci sortimentů více zde: https://blog.webareal.cz/dropareal-filtry-a-kombinace-dodavatelu/


Související tagy: webareal webareal.cz