Dropshipping 2.0 - manuál

Manuál > Dropshopy - naše vlastní e-shopy

Dropshop - integrovaný e-shop v Dropshipping.cz

Nabízíme vám jediněčnou možnost vytvoření vlastního e-shopu přímo zde v administraci Dropshipping.cz. Nebudete již potřebovat žádná drahá krabicová řešení.

E-shop je určen pro ty z vás, kteří chtějí ihned začít prodávat několik produktů vybraného dodavatele.

(Mimo Dropshopů lze službu Dropshipping.cz propojit v podstatě s jakýmkoli e-shopem - na základě XML feedu či API. Zároveň existují provozovatelé e-shopů, které již propojení s Dropshipping.cz sami implementovali, např. Shoptet, Dropareal a další. Více ZDE.)

Základní informace

  • Jdená se o první fázi našich e-shopů - DropShopů, tzn. e-shopy s jednoproduktovou nabídkou nebo kolekce několika produktů
  • E-shopy jsou vždy napojené na jednoho konkrétní dodavatele.
  • Vhodný kanál pro propagaci vybraných produktů vašeho hlavního e-shopu, např. si můžete vytvořit subdomény (puzzle.mujobchod.cz, spinnery.mujobchod.cz, lego.mujobchod.cz atd..), kde budete propagovat a prodávat jen vybrané produkty, umožní vám to úzce zacílit vaši kampaň.
  • K dispozici je několik jednoduchých šablon.
  • V současné době se jedná o BETA provoz těchto e-shopů, v rámci kterých budete vše moci vyzkoušet zcela ZDARMA.
  • Budete potřebovat vlastní registrovanou doménu. Dokud nemáte registrovanou doménu budou se všechny objednávky do systému vkládat jako testovací!

Upozornění: DropShopy nejsou e-shopy, kde by bylo možné prodávat celý sortiment dodavatele např. o 1000 položkách. Zároveň je vždy nutné mít konkrétní e-shop propojen jen s jedním dodavatelem.

Zároveň Dropshopy neumí momentálně pracovat s jinými měnami, fungují jen v CZK.


Související tagy: e-shopové řešení vlastní e-shopy vlastní eshopy eshop dropshop dropshopy