Dropshipping 2.0 - manuál

Manuál > CENÍK - provize a poplatky

Cenové levely a zvýhodnění

Váš aktuální cenový level naleznete v sekci Moje zvýhodnění nebo stačí kliknout na hvěždičku v záhlaví (viz obrázek níže).

 

K čemu je dobré sledovat váš cenový level?

Váš cenový level určuje výši vaší velkobchodní (nákupní) ceny u produktů a tím ovlivňuje výši vaší provize, čím vyšší level, tím nižší VOC a tím vyšší provize.

 
Váš nejvyšší dosažený cenový level u některého z obchodů bude aplikován na všechny vaše obchody v rámci vašeho účtu. Pokud tedy dosáhnete u 1 z vašich obchodů levelu platinum, máte automaticky level platinum na všech vašich obchodech a na všech sortimentech. 

 

Kolik je cenových levelů?

Základní levely jsou 3. Základní level - silver, střední level - gold a nejvyšší level - platinum.

 

Podle čeho se levely počítají?

Váš cenový level se odvíjí od vašeho obratu v nákupních (velkobchodních) cenách, za veškeré převzaté objednávky, za uplynulé 3 měsíce.

Level je tedy vypočten vždy 1. den v měsíci (0:00) a v potaz se bere váš obrat za předchozí 3 měsíce. Např. váš cenový level pro měsíc duben je vypočten z vašeho obratu za měsíce leden, únor a březen.

Výši a vývoj vašeho obratu ve VOC můžete rovněž sledovat ve statistikách, je nutné zobrazit si jen převzaté objednávky, viz níže.

 

Jaké jsou hranice pro postup do vyššího levelu?

Hranice vidíte na obrázku níže.

Pro level GOLD je nutné dosáhnout obratu 50 000 Kč a pro level PLATINUM 250 000 Kč.


Související tagy: level levely provize zvýhodnění