Dropshipping 2.0 - manuál

Manuál > B2B nákupy / velkoobchod

Jak vytvořit B2B objednávku?

Jakmile vám budou aktivovány B2B nákupy a Fulfillment. Objeví se vám v nabídce menu nová sekce Moje produkty a nyní již budete moci vytvořit B2B objednávku následujícím způsobem:

Nezapomeňte zadat "mapování produktů". Viz vygenerování kódu vašeho produktu ve videu. Automaticky se vám tak vytvoří produkt v sekci Moje produkty.


Co je to mapování produktů?

Mapování produktů je spárování s produkty na našem skladě. Slouží nám pro orientaci a přehlednost skladu na pozicích. Každý produkt z našich zásob má jeden výchozí DS kód, na který se napárovávají vaše DS kódy produktů. Pro nás je to, ale stále jeden produkt.


Při vytváření B2B objednávky musíte produkty namapovat na naše produkty, stačí kliknout na ikonku mapování a vše se provede automaticky.

!Pozor! Mapování je možné provést jen u produktů, které nakupujete z našich zdrojů prostřednictvím B2B nákupů (B2B objednávek). U produktů, které k nám posíláte po vlastní ose z vašich zdrojů, od vašich dodavatelů, se mapování /párování s našimi produkty nikdy nesmí provádět.


Automatizované zadávání B2B objednávek

  • pokud nechcete B2B objednávky zadávat manuálně, můžete to nechat na našem systému a ten vždy včas nakoupí zboží na váš sklad na základě žádostí vašeho skladu (fulfillment). Více ZDE