Dropshipping 2.0 - manuál

Manuál > Fulfillment

Zadávání FF objednávek z napojených e-shopových řešení (Shoptet, Dropareal..)

Jak zautomatizovat zadávání fulfillmentových objednávek z vašeho e-shopu?

Připravili jsme pro vás jednoduché řešení, kdy si v rámci sekce "Moje obchody" vybraných obchod nastavíte tak, aby jakákoli objednávka, co pod něj přijde, byla automaticky transformována na objednávku fulfillmentovou.

Umožní vám to využít současná automatizovaná napojení na e-shopové platformy, které mají napojení v rámci služba Dropshipping. Např. Shoptet, Dropareal, Dropohs a další.

Jak na to?

Přejděte do sekce "Moje obchody" a u vybraného obchodu klikněte na křížek ve sloupci "Fulfillment proxy", jakmile se objeví zelená fajfka, znamená to, že jakákoli objednávka, co bude zadána pod tento obchod (manuálně nebo automatickým přeposláním) bude automaticky změněna na objednávku fulfillmentovou.

Důležité! U fulfillmentových objednávek vystavujete fakturu vy, jste odpovědní za zboží a jeho reklamace a také inkasujete peníze od zákazníka (kromě dobírky, tu vám přeposíláme). My tedy pouze odesíláme zboží a fulfillmentová objednávka je čistě instrukce, kam, co máme poslat. Veškeré právní náležitosti týkající se obchodu, řešíte po vlastní ose jako samostatný subjekt.