Dropshipping 2.0 - manuál

Manuál > Sekce "Moje obchody"

XML feed pro import zboží do vašeho e-shopu

Po vytvoření virtuálního obchodu se vám automaticky vygenerují XML feedy. které najdete v administraci Dropshipping.cz (sekce Moje obchody - "nový obchod"). V sekci Moje obchody u konkrétního vámi vytvořeného obchodu naleznete sloupec XML, po kliknutí na ikonku se vám zobrazí nabídka XML feedu (základní XML, XML pro shoptet, XML skladové dostupnosti).


!! Doporučujeme ale využít sekci XML exporty/ kolekce a až zde si váš XML feed vygenerovat, jedná se o lépe zpracovaný datový soubor, který zároveň umožňuje kombinace dodavatelů. Více ZDE.

Vybraný XML implementujte do svého e-shopu.

a) Základní XML feed pro Dropshipping.cz - standardní XML feed pro import produktů do vašeho e-shopu, obsahuje veškeré informace o produktech včetně jejich skladové dostupnosti (vychází ze specifikace heureky).b) XML pro Shoptet.cz -
XML feed, který byl vytvořen dle požadavků Shoptet.cz a jejich specifikace, obsahuje rovněž veškeré informace o produktech včetně jejich skladové dostupnosti.

c) XML feed skladové dostupnosti - XML feed, na základě kterého můžete aktualizovat pouze skladovou dostupnost u produktů nahraných ve vašem e-shopu, nemusíte tedy nutně aktualizovat veškeré informace o produktech jako v případě základního XML feedu.