Dropshipping 2.0 - manuál

Manuál > Sekce "Moje obchody"

XML feed pro import zboží do vašeho e-shopu

Po vytvoření virtuálního obchodu se vám vygenerují XML feedy. které najdete v administraci Dropshipping.cz (sekce Moje obchody - "nový obchod"). V sekci Moje obchody u konkrétního vámi vytvořeného obchodu naleznete sloupec XML, po kliknutí na ikonku se vám zobrazí nabídka XML feedu (základní XML, XML pro shoptet, XML skladové dostupnosti). Vybraný XML implementujte do svého e-shopu.

a) Základní XML feed pro Dropshipping.cz - standardní XML feed pro import produktů do vašeho e-shopu, obsahuje veškeré informace o produktech včetně jejich skladové dostupnosti (vychází ze specifikace heureky).

b) XML pro Shoptet.cz - XML feed, který byl vytvořen dle požadavků Shoptet.cz a jejich specifikace, obsahuje rovněž veškeré informace o produktech včetně jejich skladové dostupnosti.

c) XML feed skladové dostupnosti - XML feed, na základě kterého můžete aktualizovat pouze skladovou dostupnost u produktů nahraných ve vašem e-shopu, nemusíte tedy nutně aktualizovat veškeré informace o produktech jako v případě základního XML feedu.